Video Galeri

MüNAZARA

11 eşit ağırlık ve 12 eşit ağırlık sınıfının teknolojinin yararları ve zararları konulu adlı çalışmamız. Öğrencilerin fikirlerini savunabilmeleri,inandırıcılık ve araştırma kabiliyetlerini geliştirebilmeleri açısından fayda sağladık.

Eş anlamlı kelimeler etkinliğimiz

3/A sınıfı eş anlamli kelimleri eğlenerek öğreniyor.Bilgi ile oynayan bilgi ile eğlenen sınıflarda geleceğe hazırlıyoruz.

SÜLEYMAN BELEDİOĞLU

Bonus Hoca - Çağın Etik Koleji

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü

Çağın ETİK Koleji Ailesi olarak 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü Etkinliğimiz ile öğrenci, öğretmen, idareciler ve diğer tüm personellerimiz ile birlikte dikkat çekmek ve öğrencilerimizi bilinçlendirmeye çalıştık. Bu amaçla kurumumuzda beslediğimiz hayvanlarımızı tel örgülere veya

Anasınıfı / Kodlama

OYNUYORUZ KODLUYORUZ ! Ana sınıfı öğrencilerimiz oynarken kodlama öğreniyor! Kodlama hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

2.Sınıf Nöbet Kelebekleri

Sınıflarımızdaki her etkinlik, her kural ve pano çalışmaları grup çalışması ve işbirliği ile hazırlanmaktadır.

Atıkları sanata dönüştürüyoruz

Resim dersinin görsel sanatlara dönüşmesinin nedeni aslında çevrede gördüğümüz her şeyin bir sanata dönüşebilmesidir.

Eğlenceli Ritmik saymalar

Ritmik saymalar hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Fatma hocamız ritmik saymaları iyice pekiştirdikten sonra ödül olarak pinpon topu ve kağıt bardaklarla el, göz koordinasyonu çalışmalarını da gerçekleştirmiş oldu. Okuyoruz, öğreniyoruz, eğleniyoruz... Bir okuldan çok daha fazlası. #ÇağınEtikKoleji #mardin

Sanatçıların İzinde /Ahmet Güneştekin

Çağın ETİK Kolejindeki öğrenciler, sadece öldükten sonra değeri anlaşılan Dünya'dan göçtükten sonra nam salmış sanatçıları değil yaşayan büyük sanatçılarımızı da tanırlar ve tanıtırlar. Bugün #Sanatçılarınİzinde serimizin ilk sanatçısı bu toprakların bağrından çıkmış büyük üstat Ahmet Güneştekin idi. Sunumu yapan 9/B sınıfından öğrencimiz Ferhat Demir'i kutluyoruz.

MüNAZARA

MüNAZARA Bilişim Teknolojileri Yaralı mı? Zararlı mı?