Video Galeri

ÖĞRETMENLER GÜNÜ

Öğretmenlerimizin gününü kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Müzik Dersimizden

Eğlenceli ritim çalışmamız bedensel aktivite gelişimimizde yardımcı olur.

Kardeş Okulumuz Karakuyu Ortaokulu

Karakuyu Ortaokulu öğrenci, öğretmen ve idarecileri okulumuza ziyarette bulundu. Kardeş okulumuza bu güzel ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Beden Eğitimi Dersimizden

Spor, bir milletin gençlerinin o ülkeyi ayakta tutmasını sağlar.

İngilizce dersimiz

Temelden verilen İngilizce eğitimlerimiz ilkokul düzeyinde devam ediyor.

Minik Mucitler ile Turşu Yapımı

Çağın Etik Koleji olarak yaparak yaşayarak öğrenmeye devam ediyoruz. Miniklerimizle bugün turşunun nasıl yapıldığını öğrendik. Turşu yapımı sırasında aşamalarını aklımızda tutarak, kaç adet malzeme kullandığımızı sayarak bilişsel alanımızı ortaya çıkardık .

Kral Şakir ile Buluşma

Öğrencilerimizin severek izledikleri “Kral Şakir” ile buluşturduk. Öğrencilerimiz farklı bir ortamdan keyif aldılar ve akranlarıyla sosyal-duygusal alanda etkileşimde bulundular. Çünkü bizim için etik olan “Eğlenerek öğrenmektir”

LGS sınavı motivasyonu gezisi

LGS sınavına hazırlanan gençlerimizin moral ve motivasyonu artırmak için yaptığımız Mova gezisinden kalanlar.

Çağın Etik Koleji - Hasan Kalyoncu Üniversitesi

Hasan Kalyoncu Üniversitesinden Çocuk Ruh Sağlığı ve Psikiyatri uzmanı Doç. Dr. SENEM BAŞGÜL ile “Hedeflerimize uygun doğru tercihi nasıl yaparız?” konulu seminerimizi gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Müzik dersimizden

Müziği seven çocuk insanı sever, yaşamı sever. Eşsiz bir güç ve zenginlik kazanır. Eflatun: "Estetik eğitim,ahlak eğitimi de etkiler." Çağın Etik Kolejinde her çocuk müziğin ritmini,anlamını tüm güzelliğini içine işler